Site icon Tetova Expres

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm dhe me reshje lokale të shiut.

Do të fryjë një erë e lehtë nga pjesa juglindore e vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 5 deri 12, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 10 deri 16 gradë celsius.

Nesër moti pritet të jetë i ndryshueshëm dhe me reshje lokale të shiut.

Exit mobile version