Site icon Tetova Expres

Arrestohet nxënësi që vrau një roje dhe plagosi disa të tjerë në një shkollë në Beograd, qëlloi me armën e babait të tij

Është arrestuar nxënësi që vrau një person dhe plagosi disa fëmijë në një shkollë në Vraçar të Beogradit mëngjesin e sotëm. Pas të shtënave ai është larguar nga vendi i ngjarjes, por policia e ka gjetur shumë shpejt.

Ai qëlloi armën e babait të tij, tha policia, dhe objektivi i tij ishte një ish-mësues.
Para shkollës është bërë një rrëmujë e madhe, fëmijët janë evakuuar, prindërit e panikuar po vijnë. Ka shumë ekipe policie dhe ambulanca.

Exit mobile version